Billboard-X - Najwyższa klasa reklamy

Data publikacji: listopad 2016

Billboard-X to nie tylko jeden z największych w Polsce producentów reklamy zewnętrznej, ale przede wszystkim krakowska grupa pasjonatów, od dłuższego czasu specjalizująca się w najwyższej klasy billboardach, tablicach reklamowych oraz nośnikach reklamy wielkoformatowej.

 

W portfolio firmy znaleźć można billboardy trwale zamontowane w podłożu, jak i rozwiązania przestawne, a także tablice naścienne. We wszystkich opcjach Billboard-X zapewnia więcej niż solidne wykonanie. Zapomnijmy o nietrwałych, wykonanych z niskiej jakości materiałów rusztowaniach wymagających ciągłych prac konserwacyjnych. Firma oferuje stalowe konstrukcje dedykowane reklamom wielkoformatowym. Z kolei obliczone pod konkretną lokalizację obciążenie betonem gwarantuje stabilność i trwałość instalacji przez lata, niezależnie od najbardziej ekstremalnych warunków pogodowych i niesprzyjających czynników zewnętrznych. Billboard-X promuje bezpieczny outdoor, czyli bezawaryjne konstrukcje stalowe, wykonane przez uprawnionych montażystów na podstawie szczegółowych obliczeń. Należąca do grupy Imagine-X firma oferuje także usługi w zakresie druku solwentowgo i UV na materiałach sztywnych, takich jak PVC, pleksi czy dibond.         

 

Rozmiar ma znaczenie

Billboard-X to przede wszystkim niezwykle efektywne, przyciągające wzrok i wyróżniające się na tle otoczenia reklamy wielkoformatowe. Umieszczone nieopodal autostrady, drogi ekspresowej lub w innym dowolnym miejscu, oferują potężny potencjał mierzony dziesiątkami tysięcy potencjalnych klientów w codziennej skali. W ofercie Billboard-X znaleźć można klasyczne instalacje wielkoformatowe standard w najbardziej popularnych formatach, charakteryzujące się bezpieczeństwem i wysoką wytrzymałością stalowej konstrukcji, opartej na fundamencie w postaci betonowych bloków o wadze i ilości dopasowanej do danej lokalizacji. Dostępne są zarówno w formie jednostronnej jak i dwustronnej z wieloma opcjami dodatkowymi, stanowiąc idealne połączenie jakości, ceny i wielkości ekspozycji. Z kolei dzięki konstrukcjom wielkoformatowym jumbo możliwa jest ekspozycja reklam w największych formatach, których rozmiary dostosowane są do indywidualnego zapotrzebowania inwestorów oraz lokalizacji. Za sprawą profesjonalnego wykonania i nadzoru inżynierskiego, są one całkowicie bezpiecznym rozwiązaniem, sprawdzającym się nawet w najbardziej wymagających warunkach pogodowych. Nie wymagające pozwolenia na budowę modułowe tablice wielkoformatowe wykonywane są na obciążnikach betonowych lub prefabrykatach. Niezwiązana trwale z podłożem forma pozwala na skrócenie do minimum wszelkich formalności związanych z legalnym umiejscowieniem reklam.

 

Premium, czyli billboard idealny

Billboard-X oferuje także tablice reklamowe premium, megaboardy oraz gigaboardy, gwarantujące najwyższą klasę i standard wśród wszystkich tablic reklamowych. Po raz pierwszy w Polsce zostały one wyróżnione jako osobna gałąź produkcyjna nośników reklamy zewnętrznej. Konstruowane są one na bazie nośników klasycznych, z możliwością rozszerzenia ich o opcje dodatkowe w postaci zdobień, oświetlenia, monitoringu, najnowszych technologii oraz form ambientowych. W przeciwieństwie do najtańszych, wątpliwej jakości rozwiązań, oferują one doskonałą, trwałą i stabilną jakość będącą zarazem inwestycją w wizerunek. Firma oferuje także budowę i wspólne administrowanie sieci billboardowych, co stanowi atrakcyjną ofertę dla hipermarketów i dużych firm sieciowych dzięki znacznemu ograniczeniu kosztów dzierżawy i wynajmu tablic reklamowych. Kolejną propozycją Billboard- X są innowacyjne systemy oświetlenia reklam, oparte na zasilaniu standardowym lub przy pomocy coraz popularniejszej energii wiatrowej lub solarnej. Te ekologiczne rozwiązania pozwalają uzyskać całkowicie samowystarczalny system oświetlający wybraną powierzchnię dzięki jednorazowej inwestycji.  

 

Zaufanie i satysfakcja

Produkty Billboard-X są w pełni polskim rozwiązaniem, w całości opracowywanym przez zatrudniane przez firmę własne ekipy montażowe, własnych konstruktorów oraz inżynierów budowy. Zaplecze techniczne firmy pozwala na stworzenie dowolnej ilości tablic reklamowych we wszystkich preferowanych rozmiarach oraz szybki i bezkonfliktowy montaż w dowolnej części kraju. Dzięki temu zamawiający zyskuje pewność gwarantowanej wysokiej jakości realizacji, oferowanej bez pośrednictwa w konkurencyjnej cenie. Dzięki indywidualnym traktowaniu każdego zlecenia i pełnej personalizacji konstrukcji, możliwa jest dowolna modyfikacja w zakresie rozmiarów, kolorów i innych parametrów projektu. Billboard-X stawia na rzetelność i satysfakcję klienta, oferując profesjonalne doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia, od kompleksowych projektów konstrukcyjnych i budowlanych, aż do produkcji i montażu reklam. Firma oferuje także  możliwość współpracy z agencjami reklamowymi oraz klientami końcowymi.

http://billboard-x.pl/

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama