Prestiżowe wyróżnienie. Nagroda dla Colop Polska

© Colop Polska

Firma Colop Polska, będąca wyłącznym dystrybutorem urządzenia do cięcia wodą różnorodnych materiałów Wazer, otrzymała prestiżowe wyróżnienie na XVII edycji Targów Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi Stom-Tool. Targi, które odbyły się w ramach "Przemysłowej Wiosny Stom" w Kielcach, stanowią kluczowe wydarzenie dla branży maszynowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Prezentacja urządzenia Wazer, jedynego nabiurkowego urządzenia do cięcia strumieniem wody na świecie, wyróżniła się i zdobyła uznanie jury składającego się z wiodących ekspertów branży. Dzięki temu wyróżnieniu, firma umocniła swoją pozycję jako sprawdzonego dostawcy innowacji technologicznych w zakresie obróbki laserem oraz strumieniem wody.

Targi zgromadziły 600 wystawców z 21 krajów oraz 19,000 branżowych zwiedzających, oferując platformę do prezentowania innowacji, rozwoju i nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych. Sukces na targach jest wynikiem ciężkiej pracy, dążenia do doskonałości oraz zaufania, jakim firma została obdarzona przez klientów i partnerów.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama