Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Cool-Shop dla reklamy

Firma Anda Present wprowadziła na rynek kreator sklepu internetowego Cool-Shop, który pozwoli każdej firmie reklamowej stworzyć własny, spersonalizowany sklep online. Jak zapewnia producent, kreator jest całkowicie za darmo i jest bardzo łatwy w użyciu.

Cool-Shop oferuje szeroki zakres personalizacji dla dostosowania wyglądu sklepu do wizerunku firmy. Dzięki temu możliwe jest stworzenie stron o różnorodnych treściach, jak informacje o zakupach, warunkach współpracy czy polityka prywatności. Kreator oferuje łatwość obsługi w przypadku zamówień reklamowych, od cenowej kalkulacji nadruków do wyboru metod znakowania przy aktualnym możliwym wyborze produktów i informacji na temat stanu magazynowego. W przypadku założenia takiego sklepu internetowego, adres strony tworzony jest według wzoru: (nazwa firmy).cool-shop.eu. Firma oferuje 9 dostępnych wersji językowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama