Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Cool-Shop dla reklamy

Firma Anda Present wprowadziła na rynek kreator sklepu internetowego Cool-Shop, który pozwoli każdej firmie reklamowej stworzyć własny, spersonalizowany sklep online. Jak zapewnia producent, kreator jest całkowicie za darmo i jest bardzo łatwy w użyciu.

Cool-Shop oferuje szeroki zakres personalizacji dla dostosowania wyglądu sklepu do wizerunku firmy. Dzięki temu możliwe jest stworzenie stron o różnorodnych treściach, jak informacje o zakupach, warunkach współpracy czy polityka prywatności. Kreator oferuje łatwość obsługi w przypadku zamówień reklamowych, od cenowej kalkulacji nadruków do wyboru metod znakowania przy aktualnym możliwym wyborze produktów i informacji na temat stanu magazynowego. W przypadku założenia takiego sklepu internetowego, adres strony tworzony jest według wzoru: (nazwa firmy).cool-shop.eu. Firma oferuje 9 dostępnych wersji językowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama