Nowy prezes Deon Stander

© Avery Dennison

Deon Stander został nowym prezesem i dyrektorem operacyjnym firmy Avery Dennison. Od czerwca 2015 roku był on wiceprezesem i dyrektorem generalnym działu Retail Branding and Information Solutions (RBIS) firmy, gdzie przeprowadził znaczącą transformację biznesową. Ponadto, jako lider ds. zrównoważonego rozwoju w firmie Avery Dennison, kształtował strategię zrównoważonego rozwoju firmy i opracowywał dalsze cele korporacyjne. Jako dyrektor operacyjny Deon Stander będzie odpowiedzialny za globalne operacje biznesowe firmy, a podlegać mu będą wszyscy liderzy jednostek biznesowych. Mitch Butier nadal będzie pełnił funkcję prezesa i dyrektora generalnego.

Deon Stander dołączył do firmy Avery Dennison w 2007 roku w ramach przejęcia firmy Paxar, w której pracował od 2003 roku. Zanim został mianowany wiceprezesem i dyrektorem generalnym RBIS, pełnił szereg funkcji o rosnącej odpowiedzialności na stanowiskach w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama