Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Powrót do muzyki

Podczas gdy nie wiadomo jeszcze, kiedy duże wydarzenia, takie jak festiwale muzyczne czy koncerty będą mogły mieć miejsce w normalnych warunkach, w Wielkiej Brytanii odbył się koncert „nowej” rzeczywistości – uczestnicy wydarzenia oglądali występ artystów ze specjalnych zamontowanych platform. Nowe rozwiązanie pozwoliło zorganizować koncert zgodnie z panującymi zasadami dystansu społecznego, w czasie gdy na scenie występował angielski muzyk, i autor tekstów, Sam Fender.

Platformy zostały umieszczone przed sceną, a na każdej platformie mogło przebywać maksymalnie pięć osób. Łącznie na wydarzeniu zainstalowanych zostało 500 platform, przy ilości 2500 widzów. Napoje i posiłki można było zamówić przed rozpoczęciem występu, lub korzystając z specjalnie do tego przeznaczonej aplikacji. W planach są już koncerty kolejnych artystów, przeprowadzonych z zachowaniem dystansu społecznego.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama