Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Samsung cyfryzuje luksusowy resort. Hipnotyzujący hotel w Dubaju

© Samsung

Atlantis The Royal w Dubaju, jeden z najbardziej luksusowych hoteli na świecie, został niedawno wyposażony w wyświetlacze technologii premium marki Samsung . Ekrany ubogaciły przestrzenie o surrealistyczne, hipnotyzujące obrazy.

 

Atlantis The Royal to pierwszy hotel z regionu MENA (Middle East and North Africa), który zainstalował innowacyjny modularny wyświetlacz Micro LED - The Wall. Mierzący 146 cali i posiadający jakość obrazu 4K, The Wall wzbogaca The Royal Mansion, najbardziej luksusowy apartament gościnny w hotelu, o jedyne w swoim rodzaju, osobiste wrażenia wizualne nieporównywalne z możliwościami innych wyświetlaczy. Smukłe, eleganckie wykończenie Infinity Design łączy się naturalnie z wyrafinowaną elegancją apartamentu. W całym obiekcie zainstalowano różne typy urządzeń Samsung Smart Signage, aby zapewnić gościom rozrywkę i wyjątkowe wrażenia w każdym z pomieszczeń. W imponującym holu hotelowym na trzech dużych zbiornikach na wodę zainstalowano urządzenia Samsung Smart LED Signage, przyciągające uwagę odwiedzających największym ekranem o wymiarach 6m na 8,5m. Przy odkrytym basenie bar ceviche wyposażony został w zewnętrzne wyświetlacze LED. Wyświetlają one informacje wyraźnie nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Samsung Smart Signage został zainstalowany również w restauracjach i salach konferencyjnych, aby zwiększyć komfort i ułatwić komunikację z gośćmi przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności personelu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama