Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Targi Dają Więcej

Międzynarodowe Targi Poznańskie wspierają mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa organizując wydarzenie Targi Dają Więcej, na którym otrzymają one darmowe stoisko do zaprezentowania swoich rozwiązań. Pierwsza edycja odbędzie się w ostatni weekend wakacji w Poznaniu, od 29 do 30 sierpnia. Inicjatywa ma pomóc małym firmom przedstawić ofertę nowym klientom, sprzedać swoje produkty i pozyskać nowe kontakty biznesowe. Oprócz stoiska, dla właścicieli przedsiębiorstw czeka także bogata oferta darmowych szkoleń i wykładów, których tematem przewodnim będą korzyści wynikające z obecności w Internecie.

„Targi Poznańskie zostały założone w 1921 roku przez poznańskich kupców, jako przestrzeń wymiany idei, myśli oraz kontaktów. Od niemal stu lat wspieramy rozwój polskich marek na rynkach zagranicznych, a współpracę z lokalnym biznesem mamy w DNA. Dlatego też pomimo wyzwań, z którymi wszyscy się dziś mierzymy, chcemy pokazać, że dzięki współpracy, uda się nam przekuć kryzys w cenne doświadczenia i nową jakość” - tłumaczy Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama