Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Targi Dają Więcej

Międzynarodowe Targi Poznańskie wspierają mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa organizując wydarzenie Targi Dają Więcej, na którym otrzymają one darmowe stoisko do zaprezentowania swoich rozwiązań. Pierwsza edycja odbędzie się w ostatni weekend wakacji w Poznaniu, od 29 do 30 sierpnia. Inicjatywa ma pomóc małym firmom przedstawić ofertę nowym klientom, sprzedać swoje produkty i pozyskać nowe kontakty biznesowe. Oprócz stoiska, dla właścicieli przedsiębiorstw czeka także bogata oferta darmowych szkoleń i wykładów, których tematem przewodnim będą korzyści wynikające z obecności w Internecie.

„Targi Poznańskie zostały założone w 1921 roku przez poznańskich kupców, jako przestrzeń wymiany idei, myśli oraz kontaktów. Od niemal stu lat wspieramy rozwój polskich marek na rynkach zagranicznych, a współpracę z lokalnym biznesem mamy w DNA. Dlatego też pomimo wyzwań, z którymi wszyscy się dziś mierzymy, chcemy pokazać, że dzięki współpracy, uda się nam przekuć kryzys w cenne doświadczenia i nową jakość” - tłumaczy Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama