RemaDays Warsaw w przygotowaniu. 100 000 zaproszeń już w drodze

© RemaDays Warsaw

Przygotowania do 18 edycji targów RemaDays Warsaw, które mają się odbyć w dniach 1-2.02.2023 w Ptak Warsaw Expo nabrały tempa. Organizatorzy wysłali 100 000 zaproszeń badgów oraz kart parkingowych do wszystkich profesjonalistów z branży reklamy i druku.
Organizatorzy RemaDays Warsaw już teraz szacują, że ilość odwiedzających wyniesie minimum 30tys osób z całego świata. Będą oni mieli okazję zobaczyć ponad 800 stanowisk wystawienniczych na rekordowej powierzchni 50 tys. m2. W trakcie targów odbędzie się Rema Congress, najważniejsze w roku wydarzenia merytorycznego dla sektora reklamy i druku. W trakcie trwającego trzy dni wydarzenia wystąpi ponad 30 prelegentów - doświadczonych praktyków i znawców branży, którzy przedstawią obecną sytuację sektora, przewidywania i trendy na kolejne lata.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama