UPM Raflatac na Fespa 2023. Marka Intercoat

© UPM Raflatac

UPM Raflatac, globalny dostawca innowacyjnych i zrównoważonych produktów z papieru i folii samoprzylepnych, zaprezentuje swoje rozwiązania na targach Fespa Global Print Expo 2023 w Monachium w Niemczech w dniach 23-26 maja. UPM Raflatac po raz pierwszy weźmie udział w targach pod marką Intercoat by UPM Raflatac, po przejęciu AMC AG i marki Intercoat w 2022 roku.

Na swoim stoisku firma UPM Raflatac zaprezentuje rozwiązania UPM Raflatac Graphics Solutions, takie jak Eco Collection bez PVC, Smart Apply Collection do szybkich i łatwych zastosowań krótkoterminowych, Wonder Tack Collection do powierzchni o niskim stopniu przyczepności, które wymagają specjalnej technologii klejenia oraz zaawansowanej technologii klejenia bezrozpuszczalnikowego. Firma zaprezentuje również holistyczne podejście do zrównoważonego rozwoju. „Z niecierpliwością czekamy na gości z całego świata na naszym stoisku. Tematem targów są „nowe perspektywy”, dlatego chcemy podzielić się nowymi perspektywami naszej firmy w zakresie rozwiązań graficznych, które stały się naszym udziałem po ubiegłorocznym przejęciu. Należą do nich na przykład nasza zaawansowana technologia klejenia bezrozpuszczalnikowego i całościowe podejście do zrównoważonego rozwoju” skomentował Bernard Niemöller, Global Director, Graphics, Intercoat w UPM Raflatac.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama