Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

UPM Raflatac na Fespa 2023. Marka Intercoat

© UPM Raflatac

UPM Raflatac, globalny dostawca innowacyjnych i zrównoważonych produktów z papieru i folii samoprzylepnych, zaprezentuje swoje rozwiązania na targach Fespa Global Print Expo 2023 w Monachium w Niemczech w dniach 23-26 maja. UPM Raflatac po raz pierwszy weźmie udział w targach pod marką Intercoat by UPM Raflatac, po przejęciu AMC AG i marki Intercoat w 2022 roku.

Na swoim stoisku firma UPM Raflatac zaprezentuje rozwiązania UPM Raflatac Graphics Solutions, takie jak Eco Collection bez PVC, Smart Apply Collection do szybkich i łatwych zastosowań krótkoterminowych, Wonder Tack Collection do powierzchni o niskim stopniu przyczepności, które wymagają specjalnej technologii klejenia oraz zaawansowanej technologii klejenia bezrozpuszczalnikowego. Firma zaprezentuje również holistyczne podejście do zrównoważonego rozwoju. „Z niecierpliwością czekamy na gości z całego świata na naszym stoisku. Tematem targów są „nowe perspektywy”, dlatego chcemy podzielić się nowymi perspektywami naszej firmy w zakresie rozwiązań graficznych, które stały się naszym udziałem po ubiegłorocznym przejęciu. Należą do nich na przykład nasza zaawansowana technologia klejenia bezrozpuszczalnikowego i całościowe podejście do zrównoważonego rozwoju” skomentował Bernard Niemöller, Global Director, Graphics, Intercoat w UPM Raflatac.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama