Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Projekt tapety na dużą skalę. Drytac ReTac Textures

© Drytac

Firma N3 Display Graphics z siedzibą w Bristolu wykorzystała wytłaczaną folię Drytac ReTac Textures w płóciennym wykończeniu do stworzenia ponad 200 metrów kwadratowych cyfrowo drukowej tapety, dekorując wnętrze zakładu The Bart Ingredients Company.

Odmienione wnętrze siedziby imponuje i przyciąga wzrok wzorami i sloganami zarówno odwiedzających jak i pracowników. Materiał ReTac Textures Canvas, który wykorzystano w projekcie, oferuje trwałość i wysokiej jakości wykończenie. Został wybrany przez N3 Display Graphics ze względu na jego niezawodność i zdolność do uzupełnienia artystycznej wizji projektu. Grafika została wydrukowana na maszynie drukującej HP Latex R2000. Elastyczność Drytac ReTac Textures oznacza, że jest on kompatybilny zarówno z atramentami lateksowymi, jak i ekosolwentowymi oraz UV.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama