Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Święta bez magii?

W tym roku święta mogą okazać się szczególnie nietypowe. Oprócz zamkniętych sklepów i usług, do których dostęp jest w większości przypadków całkowicie zablokowany, odwoływane są także różne inicjatywy, akcje, a także kampanie reklamowe, które przywołują świąteczną atmosferę. Jednym z takich działań jest coroczna trasa kultowych ciężarówek Coca-Coli, która z powodu pandemii została w tym roku odwołana. To właśnie w okresie Bożego Narodzenia słynne czerwone ciężarówki, oklejone od góry do dołu brandingiem firmy i świecącymi lampkami można było spotkać na ulicach wielu miast w Polsce.

"W tym roku, z powodu pandemii i dbając o bezpieczeństwo nas wszystkich, nie będziemy w stanie przeprowadzić świątecznej trasy ciężarówek Coca-Cola. Szykujemy natomiast szereg aktywacji konsumenckich, które ogłosimy wkrótce" - informują przedstawiciele polskiego oddziału Coca-Cola.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama