Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Jacek Bednarski w Sharp

© Sharp Electronics

Firma Sharp Electronics rozszerzyła dział sprzedaży pośredniej na terenie Polski o nowego członka zespołu. Jacek Bednarski posiada ponad 15 letnie doświadczenie przy współpracy z partnerami handlowymi. W Sharp objął stanowisko Partner Account Managera i będzie odpowiedzialny za sieć autoryzowanych partnerów. Poprzednio pracował

w dziale partnerskim firmy Euroimpex, gdzie zajmował się między innymi pozyskiwaniem nowych partnerów, kreowaniem nowych rozwiązań biznesowych czy monitoringiem rynku i konkurencji. Oprócz tego współpracował z takimi firmami jak Toshiba, HP, Samsung, a także z firmą Ricoh i Epson. Posiada również doświadczenie w branży IT.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama