Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

A Taste of Colour

© Canon

Podczas międzynarodowych targów druku Fespa Global Print Expo 2021, które odbędą się w dniach od 12 do 15 października w Amsterdamie, firma Canon po raz pierwszy zaprezentuje plotery Colorado 1630 i Arizona 135 GT oraz kompletny zestaw do produkcji tapet w technologii UVgel Wallpaper Factory. Prezentacje odbędą się hasłem „A Taste of Colour”.

Nowy ploter Colorado 1630 umożliwia dostęp do wszystkich atutów sprawdzonej technologii UVgel w przystępnej cenie. Modułowa architektura Colorado 1630 ułatwia użytkownikom konfigurację maszyny zgodnie z ich potrzebami biznesowymi. W zależności od zapotrzebowania, istnieje możliwość dodania jeszcze jednej rolki do plotera lub implementacji dodatkowych funkcji, takich jak FLXfinish - technologii utwardzania LED, która umożliwia wykończenie każdego wydruku z połyskiem lub matowo. Z kolei ploter płaski Arizona 135 GT oferuje szereg nowych możliwości, bazując na zaletach wielokrotnie nagradzanych ploterów Canon linii Arizona. Jak podkreśla producent, jako jedyny ploter w tym segmencie, oferuje możliwość rozbudowy o moduł druku na giętkich materiałach Roll Media Option (RMO). Moduł ten, w połączeniu z oprogramowaniem Arizona Xpert, pozwala na produkcję wydruków na szerokiej gamie sztywnych i elastycznych materiałów.Na targach zaprezentowane zostanie także środowisko produkcyjne UVgel Wallpaper Factory (fabryka tapet w technologii UVgel), złożony z plotera Colorado 1650 oraz ładowarki rolek Jumbo Roll Loader JRL 170 od Fotoba, a uzupełniony przez plotery tnące Cutter XLD 170WP i Rewinder REW 162. Stworzony w ten sposób zestaw posłuży do zaprezentowania kompletnego rozwiązania do produkcji tapet i innych drukowanych elementów wystroju wnętrz. Podczas targów FESPA 2021 Canon zaprezentuje także możliwości nowego zestawu atramentów UV LED (wykorzystanych w ploterze Arizona 135 GT), odznaczających się udoskonalonymi właściwościami adhezyjnymi. Zgodnie z motywem przewodnim konferencji Fespa 2021 „Bringing Colour Back” oraz z hasłem Canon „A Taste of Colour”, goście Canon będą mieli okazję do wielu inspiracji w zakresie wielkoformatowych grafik - plakatów, banerów, nadruków podłogowych, dwustronnych grafik wykorzystujących oświetlenie backlight, tapet, kartonów, oklein pojazdów oraz folii do nadruków na tekstylia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama