Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

„Witryna na gwiazdkę”

Jedna z najstarszych księgarni we Wrocławiu, Księgarnia Wratislavia może pochwalić się nową, świąteczną przemianą witryny przeprowadzoną przez Zespół Fundacji Dom Pokoju w ramach projektu Dobry Widok. Za projekt i realizację projektu odpowiedzialna jest projektantka i koordynatorka projektu Dobry Widok Zuzanna Wollny oraz scenografka Natalia Góral.

“Inspiracją do stworzenia witryny były książki i miasto (Wratislavia to po łacinie Wrocław), stąd kamieniczki narysowane na witrynie. Książkowa choinka to marzenie pana Jacka, współwłaściciela lokalu” - można przeczytać w serwisie Tuwroclaw.pl.

Więcej informacji na temat przemiany witryny Wratislavii można znaleźć w poniższym filmiku, który powstał w ramach promocji konkursu na najlepszą aranżację w witrynie - “Witryna na Gwiazdkę”: www.youtube.com/watch.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama