Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Certyfikacja dla Agfa. 3M Performance Guarantee

Firma 3M doceniła wyjątkową jakość szerokoformatowych maszyn drukujących Tauro oraz dedykowanych atramentów Anuvia 1551 od Agfa, przyznając im prestiżowy certyfikat jakości (3M Performance Guarantee). Technologie zostały poddane rygorystycznym testom zgodnie ze specjalistycznymi warunkami oceny 3M. Certyfikat 3M Performance Guarantee zapewnia, że nagrodzone nośniki zapewniają niezawodne działanie w całym procesie druku cyfrowego.

 

Program 3M Performance Guarantee uwzględnia różne aspekty, w tym wady fizyczne, błędy produkcyjne, wady spowodowane mediami powstające podczas drukowania i cięcia, określony okres gwarancji na wydruk, jego przydatność do użycia, przylepność do specyficznych podłoży a także usuwanie w przypadku folii wymiennych/usuwalnych. Nagrodzona maszyna Tauro oferuje nieprzerwaną produktywność na szerokiej gamie sztywnych i giętkich podłoży. Tauro H2500 drukuje na szerokości do 2,5 metra, a model Tauro H3300 obsługuje podłoża do 3,3 metra i oferuje wiele opcji automatyzacji. Kompatybilne atramenty Anuvia cechuje szeroki gamut kolorystyczny, a uzyskiwane z ich udziałem wydruki charakteryzują się wysoką ostrością i żywotnością barw. W połączeniu z technologią Thin Ink Layer zapewniają wyjątkowo niskie zużycie atramentu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama