Wysoka wydajność od Roland DG. Ekosolwentowy ploter ER-641

© Roland DG

Roland DG dodał 64-calowy ekosolwentowy ploter atramentowy ER-641 do serii produktów DGXpress. Rozwiązanie łączy atrakcyjne ceny z żywą jakością druku i wysoką produktywnością.

Ekosolwentowy ploter atramentowy wyposażony jest w jeszcze większą niż w poprzednich modelach głowicę drukującą, która może wyrzucać drobniejsze krople atramentu o większej gęstości. Funkcją zwiększającą wydajność pracy jest także nowo opracowana technologia szybkiej kontroli danych. Dzięki temu ploter ER-641 osiąga wysoką wydajność rzędu 25,5 metrów kwadratowych na godzinę w trybie 900 x 600 dpi dla druku na polichlorku winylu i 43,5 metrów kwadratowych na godzinę w trybie 600 x 1200 dpi dla druku bannerów. Dzięki konsekwentnym wysiłkom i koncentracji firmy Roland DG na osiąganiu wysokiej jakości obrazu, ploter ER-641 oferuje konsumentom piękne grafiki, które łączą żywe kolory, neutralne szarości, płynne gradacje i naturalne odcienie skóry, nawet przy druku czterokolorowym. Ponadto ustawienie trybu True Rich Color 3 optymalizuje potencjał doskonałej reprodukcji kolorów oraz szerokiej gamy kolorów atramentu, aby uzyskać unikalne połączenie żywości i naturalnego wyglądu w jednej grafice.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama