Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Dni Otwarte w Atrium

W czwartek 15 października w Centrum Ploterowym Atrium odbyła się kolejna edycja Dni Otwartych. Te cyklicznie organizowane spotkania największego dystrybutora urządzeń do druku wielkoformatowego firm Mutoh i Efi to okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i możliwości jakie daje druk Led-UV. W trakcie Dni Otwartych zaprezentowano m.in. druk na płytach meblowych, druk na tkaninach, na gadżetach, szkle, foliach i laminatach podłogowych. Oprócz drukarek LED-UV prezentowane były plotery solwentowe z nowymi atramentami bez cykloheksanonu, oraz sublimacyjne plotery do druku na tekstyliach.
Dni Otwarte w Atrium to również możliwość skorzystania z niesamowitych promocji przygotowanych przez organizatora specjalnie na tę okazję.
„Ze względu na ograniczenia ilości osób mogących brać udział w wydarzeniu i ogromne zainteresowanie, jakim cieszą się nasze dni otwarte postanowiliśmy zorganizować jeszcze w tym roku dwa spotkania: 5 i 20 listopada” – mówi Michał Postępski, Manager ds. relacji z Klientami i Dostawcami w Atrium.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama