Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Dni Otwarte w Atrium

W czwartek 15 października w Centrum Ploterowym Atrium odbyła się kolejna edycja Dni Otwartych. Te cyklicznie organizowane spotkania największego dystrybutora urządzeń do druku wielkoformatowego firm Mutoh i Efi to okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i możliwości jakie daje druk Led-UV. W trakcie Dni Otwartych zaprezentowano m.in. druk na płytach meblowych, druk na tkaninach, na gadżetach, szkle, foliach i laminatach podłogowych. Oprócz drukarek LED-UV prezentowane były plotery solwentowe z nowymi atramentami bez cykloheksanonu, oraz sublimacyjne plotery do druku na tekstyliach.
Dni Otwarte w Atrium to również możliwość skorzystania z niesamowitych promocji przygotowanych przez organizatora specjalnie na tę okazję.
„Ze względu na ograniczenia ilości osób mogących brać udział w wydarzeniu i ogromne zainteresowanie, jakim cieszą się nasze dni otwarte postanowiliśmy zorganizować jeszcze w tym roku dwa spotkania: 5 i 20 listopada” – mówi Michał Postępski, Manager ds. relacji z Klientami i Dostawcami w Atrium.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama