Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Dni Otwarte w Atrium

W czwartek 15 października w Centrum Ploterowym Atrium odbyła się kolejna edycja Dni Otwartych. Te cyklicznie organizowane spotkania największego dystrybutora urządzeń do druku wielkoformatowego firm Mutoh i Efi to okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i możliwości jakie daje druk Led-UV. W trakcie Dni Otwartych zaprezentowano m.in. druk na płytach meblowych, druk na tkaninach, na gadżetach, szkle, foliach i laminatach podłogowych. Oprócz drukarek LED-UV prezentowane były plotery solwentowe z nowymi atramentami bez cykloheksanonu, oraz sublimacyjne plotery do druku na tekstyliach.
Dni Otwarte w Atrium to również możliwość skorzystania z niesamowitych promocji przygotowanych przez organizatora specjalnie na tę okazję.
„Ze względu na ograniczenia ilości osób mogących brać udział w wydarzeniu i ogromne zainteresowanie, jakim cieszą się nasze dni otwarte postanowiliśmy zorganizować jeszcze w tym roku dwa spotkania: 5 i 20 listopada” – mówi Michał Postępski, Manager ds. relacji z Klientami i Dostawcami w Atrium.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama