Dni Otwarte w Atrium

W czwartek 15 października w Centrum Ploterowym Atrium odbyła się kolejna edycja Dni Otwartych. Te cyklicznie organizowane spotkania największego dystrybutora urządzeń do druku wielkoformatowego firm Mutoh i Efi to okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami i możliwości jakie daje druk Led-UV. W trakcie Dni Otwartych zaprezentowano m.in. druk na płytach meblowych, druk na tkaninach, na gadżetach, szkle, foliach i laminatach podłogowych. Oprócz drukarek LED-UV prezentowane były plotery solwentowe z nowymi atramentami bez cykloheksanonu, oraz sublimacyjne plotery do druku na tekstyliach.
Dni Otwarte w Atrium to również możliwość skorzystania z niesamowitych promocji przygotowanych przez organizatora specjalnie na tę okazję.
„Ze względu na ograniczenia ilości osób mogących brać udział w wydarzeniu i ogromne zainteresowanie, jakim cieszą się nasze dni otwarte postanowiliśmy zorganizować jeszcze w tym roku dwa spotkania: 5 i 20 listopada” – mówi Michał Postępski, Manager ds. relacji z Klientami i Dostawcami w Atrium.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama