Caldera na C!Print 2024. Demonstracje na żywo

Caldera weźmie udział w targach C!Print, które odbędą się w Lyonie w dniach 6-8 lutego 2024 roku. Odwiedzający targi będą mieli szansę porozmawiać ze specjalistami firmy, poznać oferowane przez nią produkty, zobaczyć przebieg procesów podczas demonstracji na żywo i dowiedzieć się, jak zwiększyć skalę operacji drukowania.

Targi C!Print to ważne na europejskiej mapie targowej wydarzenie skupiające branżę komunikacji wizualnej i grafiki. Targi przyciągają społeczność profesjonalistów poszukujących inspiracji i innowacyjnych rozwiązań. C!Print oferuje przestrzeń do wymiany pomysłów, poznania rynkowych trendów i kluczowych na rynku graczy, a także przetestowania nowych rozwiązań i mediów, w którym można zobaczyć najnowsze innowacje w dziedzinie druku, personalizacji i wykończenia. W tym roku organizatorzy targów C!Print wprowadzają warsztaty C!Factory, których firma Caldera jest oficjalnym partnerem. C!Factory będzie nową przestrzenią demonstracyjną poświęconą światu produkcji. Pomysł polega na stworzeniu wciągającej podróży dla zwiedzających poprzez odtworzenie, in situ, kompletnej linii produkcyjnej. Automatyzacja, personalizacja, druk, wykańczanie: odwiedzający będą mogli śledzić na żywo różne etapy produkcji produktu i korzystać z porad ekspertów w zakresie wyboru technologii, które pozwolą im zoptymalizować ich projekty.
 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama