Botaniczna podróż. Świetliście dookoła świata

 Visual Communication

Dzięki podróżom można się czegoś nauczyć i zebrać nowe doświadczenia. Bywają podróże bliskie i dalekie, takie które odbywane są ze względu na pracę lub te mające dostarczyć przyjemności. Niejedna osoba marzy o wycieczce dookoła świata. Zdarza się i tak, że będąc nadal w jednym mieście ma się możliwość zwiedzić dalekie krainy. Spacer po Lumina Parku przenosi do magicznego, świątecznego, świetlistego świata.

Tegoroczny Lumina Park powrócił do Poznania pod hasłem „Wyrusz w Botaniczną Podróż pełną światła i dźwięku”. Na odwiedzających czeka wyprawa przez kontynenty. Wędrówkę rozpoczyna się od Chin. Tam znajduje się chińska brama, kot Maneki-neko. Nie mogło oczywiście zabraknąć świetlistego, czerwonego smoka, który został wykonany przez artystę Jarosława Koziarę. Dalej podróżuje się przez Australię, gdzie czeka koala i deska surfingowa. Potem czekają Indie, Polska, Ameryka Południowa, Afryka, Ameryka Północna. Podróż kończą tradycyjne dla Poznania koziołki, tym razem zbudowane ze światła.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama