2600 wysłanych zapytań

© Photogenica

Od początku roku ponad 2600 zapytań ofertowych zostało wysłanych do dostawców na platformie ESB. Ich wartość wyniosła ok. 6 750 000 złotych. System wiadomości pozwala na wysyłanie ich zarówno z poziomu wyników wyszukiwań korzystając z wyszukiwarki jak i inspiracji produktowych publikowanych na stronie głównej. Jak podkreśla firma, dostawcy codziennie dodają nowe produkty, które mogą stać się inspiracją do stworzenia czegoś unikalnego. Wystarczy wysłać zapytanie ofertowe w odpowiedzi na dany produkt. Zarejestrowanie agencji na platformie pozwala na jeszcze szybsze wyszukiwanie.

Platforma European Sellers&Buyers to darmowa wyszukiwarka i zapytarka skierowana dla agencji i pośredników poszukujących nowych dostawców produktów reklamowych. Odznacza się dynamicznym systemem wyszukiwań i stanowi źródło codziennych inspiracji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama