PrintFactory i Flexa. Harmonijny przepływ pracy

Opis osoby

Użytkownicy ploterów tnących Flexa mogą cieszyć się usprawnionymi procesami drukowania i finishingu dzięki najnowszej integracji tych urządzeń z oprogramowaniem PrintFactory. Połączenie obu technologii zapewnia płynny przepływ pracy, który gwarantuje profesjonalistom z branży komunikacji wizualnej wyjątkowe rezultaty druku.

 

PrintFactory zintegrowane zostało z wieloma różnymi urządzeniami od Flexa – począwszy od Miura Plus, automatycznej krajarki XY przeznaczonej do elastycznych nośników z automatyczną korektą cięcia pionowego, po różnorodne rozwiązania do laminowania dla firm zajmujących się drukiem cyfrowym. Oprogramowanie posiada kilka funkcji przeznaczonych specjalnie dla użytkowników Flexa. Jedną nich jest połączenie poziomych i pionowych znaczników cięcia, co zapewnia najszybsze i najbardziej wydajne na rynku wykończenie zadrukowanych rolek. Zestaw narzędzi PrintFactory umożliwia także przejęcie pełnej kontroli nad drukowaniem, cięciem, nestingiem, a nawet tworzeniem zadań dwustronnych. Co więcej, narzędzie Just-in-Time Nesting zapewnia użytkownikom możliwość dokonywania inteligentnych, automatycznych korekt lub precyzyjnych ręcznych poprawek zadań, a wszystko to bez zakłócania przepływu produkcji. To harmonijne połączenie technologii i innowacji gwarantuje perfekcyjne i nieporównywalne wyniki drukowania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama