Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

PrintFactory i Flexa. Harmonijny przepływ pracy

Opis osoby

Użytkownicy ploterów tnących Flexa mogą cieszyć się usprawnionymi procesami drukowania i finishingu dzięki najnowszej integracji tych urządzeń z oprogramowaniem PrintFactory. Połączenie obu technologii zapewnia płynny przepływ pracy, który gwarantuje profesjonalistom z branży komunikacji wizualnej wyjątkowe rezultaty druku.

 

PrintFactory zintegrowane zostało z wieloma różnymi urządzeniami od Flexa – począwszy od Miura Plus, automatycznej krajarki XY przeznaczonej do elastycznych nośników z automatyczną korektą cięcia pionowego, po różnorodne rozwiązania do laminowania dla firm zajmujących się drukiem cyfrowym. Oprogramowanie posiada kilka funkcji przeznaczonych specjalnie dla użytkowników Flexa. Jedną nich jest połączenie poziomych i pionowych znaczników cięcia, co zapewnia najszybsze i najbardziej wydajne na rynku wykończenie zadrukowanych rolek. Zestaw narzędzi PrintFactory umożliwia także przejęcie pełnej kontroli nad drukowaniem, cięciem, nestingiem, a nawet tworzeniem zadań dwustronnych. Co więcej, narzędzie Just-in-Time Nesting zapewnia użytkownikom możliwość dokonywania inteligentnych, automatycznych korekt lub precyzyjnych ręcznych poprawek zadań, a wszystko to bez zakłócania przepływu produkcji. To harmonijne połączenie technologii i innowacji gwarantuje perfekcyjne i nieporównywalne wyniki drukowania.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama