Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Ściana video na jachcie

Ściana wideo wykonana z 25 wyświetlaczy Philips X-Line z serii 55 cali została zainstalowana w terminalu statku wycieczkowego w jednym z największych i najbardziej ruchliwych portów w Zeebrugge w Belgii. W tym celu nawiązano współpracę z belgijską firmą AV Ocular i Philips Professional Display Solutions i stworzono instalację, która zapewnia zarówno formę, jak i funkcjonalność. Seria Philips PDS X-Line stała się popularna w wielu różnych środowiskach, w tym w transporcie – takich jak lotniska, biura korporacyjne i placówki edukacyjne – oferując najlepszą w swojej klasie wydajność HD i wąskie ramki praktycznie bez obramowania, aby zapewnić wyraźny obraz bez zakłóceń. Dzięki temu nowemu rozwiązaniu port może teraz zmaksymalizować zaangażowanie dzięki oszałamiającemu wyświetlaczowi dla wszystkich swoich materiałów marketingowych, nagrań ratunkowych i niestandardowych treści. Ze względu na otwartą przestrzeń terminala i długie godziny pracy zespół był w stanie skalibrować wyświetlacze, aby uzyskać doskonałą widoczność w każdych warunkach oświetleniowych, czy to w dzień, czy w nocy. Korzystając z platformy Ocularium Digital Signage (Ocularium) - zaprojektowanej do współpracy z firmą Philips - pracownicy portu mogą tworzyć, aktualizować i dostosowywać wyświetlane treści przy minimalnym czasie i wysiłku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama