Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Drupa i Fespa przesunięte - Zmiany terminów

Największe na świecie targi druku drupa, odbywające się w Dusseldorfie co 4 lata, zostały przesunięte na kwiecień 2021 roku. Wraz z nimi zmieniony zostaje również termin Fespy, największych targów branży viscom. Powodem zmian jest wydane zalecenie sztabu kryzysowego rządu federalnego Niemiec i Instytutu Roberta Kocha w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Ogólna decyzja o odwołaniu wydarzeń o ilości odwiedzających większej niż 1000 osób została podjęta po znaczącym wzroście zachorowań na terenie Europy.

Pomimo niesprzyjających okoliczności, wystawcy oraz goście targów drupa i Fespa, świadomi ich znaczenia dla branży poligraficznej, nie tracą entuzjazmu. Niezmiennym pozostaje motto targów drupa -„embrace the future”, którego kontynuacja nastąpi w kwietniu następnego roku. Obecnie trwają ustalenia nowej daty targów Fespa, która zostanie ogłoszona w najbliższym czasie.  Należy również dodać, iż swoje imprezy targowe przesunęli również inni organizatorzy targów i wielkich światowych eventów. Nie wróży to nic dobrego dla tej branży, jednak czas wszystko pokaże.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama