Drupa i Fespa przesunięte - Zmiany terminów

Największe na świecie targi druku drupa, odbywające się w Dusseldorfie co 4 lata, zostały przesunięte na kwiecień 2021 roku. Wraz z nimi zmieniony zostaje również termin Fespy, największych targów branży viscom. Powodem zmian jest wydane zalecenie sztabu kryzysowego rządu federalnego Niemiec i Instytutu Roberta Kocha w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Ogólna decyzja o odwołaniu wydarzeń o ilości odwiedzających większej niż 1000 osób została podjęta po znaczącym wzroście zachorowań na terenie Europy.

Pomimo niesprzyjających okoliczności, wystawcy oraz goście targów drupa i Fespa, świadomi ich znaczenia dla branży poligraficznej, nie tracą entuzjazmu. Niezmiennym pozostaje motto targów drupa -„embrace the future”, którego kontynuacja nastąpi w kwietniu następnego roku. Obecnie trwają ustalenia nowej daty targów Fespa, która zostanie ogłoszona w najbliższym czasie.  Należy również dodać, iż swoje imprezy targowe przesunęli również inni organizatorzy targów i wielkich światowych eventów. Nie wróży to nic dobrego dla tej branży, jednak czas wszystko pokaże.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama