Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Karma Dolina Noteci. Powrót w wielkim stylu

© Dolina Noteci

Dolina Noteci, polski producent wysokiej jakości karm dla psów i kotów, wróciła do stolicy w wielkim stylu. W wielu miejscach w Warszawie można zobaczyć bilbordy promujące ich najnowszy produkt, uzupełnienie flagowej linii - karmę suszoną Dolina Noteci Premium.

Karmy od Doliny Noteci powstają we współpracy ze sprawdzonymi, lokalnymi dostawcami i doświadczonymi technologami. Ci pierwsi dbają o to, by składniki, z których powstaje karma były zawsze najwyższej jakości i pochodziły z pewnych źródeł, podczas gdy ci drudzy wkładają wiedzę i pasję w produkcję pożywienia dostosowanego do potrzeb wszystkich czworonogów, także tych z alergią. Najnowszy produkt firmy, suszona karma Dolina Noteci Premium już niebawem pojawi się w sprzedaży. Jednak już teraz, w Warszawie można podziwiać bilbordy, promujące najnowszą karmę. Bilbordy znajdują się w kilku lokalizacjach: na Dworcu Centralnym, na Rotundzie przy ulicy Marszałkowskiej, w Centrum Handlowym Złote Tarasy oraz na ulicach Krusza i Puławska.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama