Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Świat stanął na głowie

© Galeria Rusz

Z okazji swoich 22 urodzin Galeria Rusz przygotowała nowe billboardy, które prezentowane są do góry nogami. Nie bez powodu - główną zagwozdką prac umieszczonych przy Szosie Chełmińskiej i Wałach gen. Sikorskiego w Toruniu są dwa pytania: „Świat stanął na głowie - jeśli my też staniemy na głowie, to może wszystko wróci do normy?” oraz „Czy dalej stawać na głowie? Czy lepiej zacząć twardo stąpać po ziemi?”.

Galerię Rusz tworzy duet - Joanna Górska i Rafał Góralski, znany z tworzenia artystycznych bilbordów, których mają na koncie ponad 600. Artyści tworzą również murale, plakaty, instalacje i akcje w przestrzeni miejskiej. Galeria Rusz to nie tylko artyści, ale też miejsce pokazywania prac, czyli dwa stałe bilbordy w Toruniu oraz trzy bilbordy w Warszawie. Swoją twórczość artyści opisują w następujący sposób: „Tworzymy sztukę na zewnątrz, która poRUSZa od wewnątrz”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama