Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Pełna gotowość i mobilność

Firma Adsystem, dostawca materiałów reklamowych, stoisk targowych a także rozwiązań dla marketingu nie wstrzymuje swojej działalności z powodu panującej epidemii. Wręcz przeciwnie, w tym trudnym czasie producent oferuje pełną gotowość oraz mobilność dla swoich klientów, dostosowując swoje produkty do najbardziej niezbędnych zastosowań dla odpowiednich służb oraz firm w celu opanowania koronawirusa. Firma wychodzi z ofertą niezwykle łatwych do instalacji systemów Mframe, zapewniających bezpieczeństwo w przestrzeni publicznej, takich jak montaż ścianek vario dla wydzielenia tymczasowych boxów czy punktów obsługi, a także oferuje stało ciśnieniowe namioty pneumatyczne, bardzo lekkie i małe w transporcie. Ścianki występują w różnych rozmiarach i systemach modułowych, które można dopasować praktycznie do każdego pomieszczenia. W sprzedaży również dostępne są nośniki informacyjne, takie jak ścianki, podświetlane kasetony, naklejki czy wydruki na banerze. W swojej ofercie firma wyróżnia się przede wszystkim dużym stanem magazynowym i zapewnia szybki transport swoich rozwiązań dzięki sieci przewoźników na terenie całej Polski.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama