Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Od listw cenowych po folie PCW

KRJ Display zajmuje się produkcją profili wytłaczanych, stosowanych w branży wyposażenia sklepów. Firma oferuje także systemy do ekspozycji cen i systemów funkcjonalnej organizacji produktów na półce sklepowej oraz kosze sklepowe, wyroby ze szkła akrylowego, folii PCW, PET oraz innych tworzyw sztucznych i metalu. Jest także przedstawicielem wielu wiodących firm produkcyjnych związanych z branżą POS i wyposażenia sklepów. Priorytetem jest obsługa firm i sieci handlowych z różnych branż. Firma zapewnia krótki cykl produkcyjny, terminowość dostaw oraz profesjonalne doradztwo. Jest to możliwe dzięki posiadaniu własnego zaplecza produkcyjnego, wyposażonego w nowoczesne maszyny i urządzenia do obróbki tworzyw sztucznych i metalu. Możliwości firmy obejmują wytłaczanie profili cenowych (linia produkcyjna firmy Battenfeld), nadruki na twardych tworzywach sztucznych takimi metodami jak sitodruk, wielkoformatowy druk cyfrowy metodą solwentową oraz druk cyfrowy UV. Ponadto przedsiębiorstwo zapewnia frezowanie CNC, wycinanie i grawerowanie laserem tworzyw sztucznych; termoformowanie tworzyw sztucznych; wytwarzanie produktów z metalu i aluminium i projektowanie w własnym biurze projektowym. Oferta firmy znana jest nie tylko w Polsce, ale i Europie Wschodniej i na innych rynkach Unii Europejskiej.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama