Wrapping

Arlon Premium Colour Change. 10 nowych kolorów

W portfolio Antalis dostępnych jest 10 nowych kolorów folii do oklejania samochodów z kolekcji Arlon Premium Colour Change (Arlon PCC). Tym samym ilość kolorów wzrosła do 40.

więcej »

Andretti IndyCar w sezonie 2024. Maszyny HP Latex w użyciu

Zespół Andretti IndyCar w sezonie 2024 wykorzystuje maszyny HP Latex do zadruku folii do car wrappingu podczas serii zawodów NTT IndyCar 2024.

więcej »

World Wrap Masters Europe. Ostatnie kwalifikacje

Ostatnie wydarzenie z serii kwalifikacyjnej World Wrap Masters Europe odbędzie się na targach FESPA Global Print Expo w dniach 19-20 marca. Będzie to ostatnia szansa na zdobycie miejsca w finałach mistrzostw World Wrap Masters.

więcej »

Udoskonalone rozwiązanie. Reklamy bardziej efektowne

Jako wiodący producent, Orafol oferuje szeroką gamę samoprzylepnych folii do cyfrowego druku reklamy zewnętrznej. Firma postanowiła ulepszyć swój dotychczasowy produkt i wzbogaciła go o nową technologię. Dzięki temu rozwiązaniu proces aplikacji folii będzie znacznie łatwiejszy i szybszy.

więcej »

Avery Dennison i Mactac. AD Wrap Center

Avery Dennison we współpracy z Mactac ogłosiły uruchomienie AD Wrap Center. Nowa platforma to centrum online, które pomoże klientom obu firm opanować i udoskonalić umiejętności oklejania materiałami Avery Dennison i Mactac.

więcej »

Prom Wrap z Textwalk. Reklama dużej skali

TexWalk we współpracy z EasyProtect wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązanie do ochrony oraz poprawy wyglądu promów. Nowe rozwiązanie pozwoli nie tylko wykorzystać reklamowy potencjał promów, ale również przyczyni się do ich ochrony i poprawy wyglądu.

więcej »

Firma z Jeleniej Góry rozpala serca klientów. Płomienny wóz strażacki

Firma Black Glass z Jeleniej Góry jest bardzo wszechstronna. Obok przyciemniania szyb samochodowych i okiennych, nakładania folii ochronnych na lakier, renowacji i malowania tapicerek samochodowych firma zajmuje się również oklejaniem aut i należy do certyfikowanych aplikatorów firm 3M, Xpel i Avery Dennison.

więcej »

Nietypowe zlecenie. Niezawodność Drytac Polar Cast

W ramach jednego z ostatnich projektów firma Minuteman Press Bath będąca częścią obchodzącej w tym roku 25-lecie sieci drukarń zróżnicowanych usług poligraficznych Minuteman Press, została zaangażowana do  oklejenia firmowego pojazdu Bath Painters & Decorators. Firma Minuteman Press Bath wcześniej oklejała samochody dostawcze Ford Ranger i Ford Transit dla firmy dekoratorskiej, ale charakter ostatniego zlecenia oznaczał, że było to znacznie więcej niż standardowe zlecenie oklejania pojazdów.

 

więcej »

Bezpieczeństwo i trwałość. 900 Fluorescent od Avery Dennison

Avery Dennison, światowy lider w produkcji folii do car wrappingu rozszerzył swoje portfolio produktowe o serię folii Fluorescent 900.

więcej »

Zrównoważone innowacje

Innowacyjność i zrównoważony rozwój - te dwa hasła były tematem przewodnim stoiska firmy Avery Dennison na targach Fespa 2022 w Berlinie. Podczas targów producent zaprezentował rozwiązania, które oferują firmom z branży motoryzacyjnej i architektonicznej nowe możliwości zarówno w zakresie wydajności i efektywności kosztowej, jak i pod względem ochrony środowiska.

więcej »

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama