Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Nishiuma nowym dyrektorem B2B

Hiroyuki Nishiuma został nowym dyrektorem zarządzającym europejskiego oddziału B2B w firmie Panasonic. Został on wybrany po zdobyciu wieloletniego, ponad 30-letniego doświadczenia na stanowiskach kierowniczych u tego producenta, między innymi jako starszy dyrektor zarządzający oraz członek zarządu w japońskim oddziale Panasonic. Tam udało mu się zwiększyć dochody i przychody firmy przez siedem lat z rzędu dzięki umiejętnemu zarządzaniu. „Działamy w dynamicznie zmieniającym się i dojrzewającym środowisku biznesowym, w którym organizacje stawiają czoła wielu różnym wyzwaniom – od sposobu, w jaki pracują, po metody wytwarzania oraz dostarczania towarów i usług. Nasze technologie oraz umiejętność ich integracji w celu oferowania nowych rozwiązań są podstawą rozwiązywania wielu z tych problemów.” tłumaczy Nishiuma.

Wraz z pełną gamą swoich produktów oraz łącząc je ze swoimi systemami i możliwościami integracji systemów, firma rozpoczęła nową inicjatywę „Gemba Process Innovation” dotyczącą rozwiązań B2B. Celem tej działalności jest pomaganie europejskim klientom z sektora produkcyjnego, logistycznego i sprzedaży detalicznej we wprowadzaniu innowacji dla poprawienia produktywności i satysfakcji klientów. Tą właśnie inicjatywą będzie kierował Nishiuma. Zasadnicze znaczenie ma dla nas bliska współpraca z klientem w jego miejscu prowadzenia działalności oraz zyskanie dogłębnej wiedzy na temat jego firmy. Następnie w ramach inicjatywy „Gemba Process Innovation” wykorzystujemy rozległą wiedzę firmy Panasonic na temat technologii, rozwiązań oraz prowadzenia biznesu, aby pomagać klientom odkryć ich potencjał oraz rozwiązać ich główne problemy operacyjne” – dodaje.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama