Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

#OurSecondChance

Organizacja World Out of Home wspólnie z agencją New Commercial Arts rozpoczęła ogólnoświatową kampanię outdoorową #OurSecondChance, która jest jedną z największych kampanii OOH w historii. Ma ona podkreślić drugą szansę, jaką dostała ludzkość dla stworzenia nowej i lepszej rzeczywistości. Wraz ze znoszeniem restrykcji związanych z pandemią, na bilboardach pojawiają się pytania brzmiące „Czy w 2021 roku nadal będziemy mieli czas dla starych znajomych?’”,  „Czy nadal będziemy zajmować się swoim hobby?”, jak również „Czy nadal będziemy doceniać czas spędzony na świeżym powietrzu?”, co skłania do refleksji, jak bardzo i na jak długo na ludzkość wpłynęła cała sytuacja związana z koronawirusem. Kampania porusza także istotny problem zanieczyszczenia powietrza, który znacznie zmniejszył się podczas trwania międzynarodowej izolacji społecznej i był jednym z nielicznych pozytywnych skutków tej sytuacji, pytając „Czy w 2021 Himalaje będą nadal widoczne 200 kilometrów od hotelu?”.

Kampania #OurSecondChance działa w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Afryce, Azji i na Dalekim Wschodzie, w tym w Chinach i Australazji. Akcję wspierają największe firmy w branży, takie jak Clear Chanel, Ocean Outdoor, Ströer, w Europie, Outfront, oOh!, Phoenix Metropolitan oraz Live Board. Obejmuje ona kilkaset tysięcy ekranów digital OOH, w tym w Polsce 20 tysięcy ekranów firmy Screen Network.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama