Jeden materiał, wiele możliwości. Ekologiczna płyta Dispa

© Antalis

 

Antalis wspiera swoich klientów w wyborze materiałów przyjaznych środowisku naturalnemu. Firma wprowadziła do swojej oferty trwałą i ekologiczną płytę Dispa.

Wykonana jest ona w 100 procentach z papieru certyfikowanego FSC, zapewnia sztywność i stabilność zarówno wzdłużną jak i poprzeczną, ma gładką powierzchnię i całkowicie nadaje się do recyklingu. Płyta daje znakomite efekty pod względem jakości druku w technice sitodruku i w druku cyfrowym. Materiał sprawdzi się do produkcji nośników POS, różnego rodzaju oznaczeń, reklam podwieszanych, scenografii eventowej i innych projektów. Płyta dostępna jest w wersjach o grubości 2,4 mm oraz 3,8 mm.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama