Kalendarium

13-14.03.2018 · Retail Summit, Warszawa

15-17.02.2018 · WETEC, Stuttgart

15-17.02.2018 · TV TecStyle Visions, Stuttgart

6-9.02.2018. · ISE, Amsterdam

7-9.02.2018. · RemaDays, Nadarzyn

Digital Signage & LED

Potencjał technologii projekcyjnych Canon

Nowoczesne technologie projekcyjne są przyszłością wielu branż. Mogliśmy się o tym przekonać podczas tegorocznych targów ISE 2018, które dla producentów rozwiązań wizualnych są najlepszą okazją do zaprezentowania wizji przyszłości na temat innowacyjnego wykorzystania zintegrowanych rozwiązań dla biznesu. Canon się z nią zmierzył.

więcej »

Digital Signage - co w trawie piszczy?

Digital Signage - Nowocześnie dla niepełnosprawnych

maj 2017

Digital Signage wielu kojarzy się przede wszystkim z ekranami wyświetlającymi informacje, jednak potencjał tego typu technologii nie jest jeszcze w pełni doceniany. Na rynku coraz częściej pojawiają się nowatorskie rozwiązania wspierające proces sprzedaży, zamawiania, kolejkowania, logistyki, oceny sprzedawców czy też raportowania oglądalności reklam.

więcej »

Przegląd Digital Signage 2016

sierpień 2016

Systemy Digital Signage to nie tylko reklama, to sposób komunikacji. Komunikacji wielopłaszczyznowej. Czy wybierając menu w restauracji, oglądając mecz w barze, czy obserwując dane giełdowe - korzystamy z nich na co dzień...

więcej »

Innowacje Sony - 20 tys. godzin laserowej projekcji

lipiec 2016

Nowe, energooszczędne modele VPL-FWZ65 i VPL-FWZ60 to projektory z niezwykle trwałym, laserowym źródłem światła Z-Phosphor, oferujące najwyższej jakości obraz o średniej jasności i najcichszą pracę...

więcej »

EMS z Toucan Systems - Właściwy wybór

W przestrzeni publicznej obserwujemy coraz większą liczbę sprzętu audiowizualnego. Wysoka użyteczność, pikujące ceny za implementację oraz niskie koszty eksploatacji zachęcają coraz więcej firm i instytucji do instalacji rozwiązań AV.

 

więcej »

Premierowe trio dla edukacji i sektora biznesowego

Portfolio firmy Panasonic zostało rozszerzone o kolejne trzy nowe urządzenia. Projektory o jasności ok. 5000 lumentów stworzone zostały z myślą o licznych zastosowaniach w edukacji, ale także środowisku biznesowym.

więcej »

Innowacyjne zarządzanie ścianami wideo - ADScreen

Firma Content Networks (CN), twórca innowacyjnego systemu do zarządzania ścianami wideo ADScreen, w czerwcu 2015 roku wdrożyła swój system w centrali Euronetu, gdzie jest on wykorzystywany w celach związanych z komunikacją korporacyjną.

 

więcej »

Oprogramowanie DIGITAL SIGNAGE

Prezentujemy zestawienie producentów oprogramowania digital signage.

więcej »

Wielofunkcyjne monitory i panele - BENQ

W ostatnim czasie firma BenQ wprowadziła na polski rynek aż trzy nowości. Pierwsza z nich to 65-calowy monitor dotykowy, pracujący w rozdzielczości HD, druga to monitor LED o rozdzielczości 4K. Trzecim nowym produktem na polskim rynku jest natomiast 55-calowy panel Full HD, przeznaczony do budowy ścian wizyjnych.

 

więcej »

Komentarz miesiąca

Tam, gdzie zaczynają się druk, logo(typ), smart cities…

Tym razem, Drodzy Czytelnicy, zabieramy Was na FESPA Global Print Expo - Międzynarodowe Targi Druku Cyfrowego (15-18 maja; Berlin). Jesteśmy tam obecni od lat, by relacjonować dla Was na bieżąco wszelkie zmiany dotyczące druku wielkoformatowego. Hasło targów tym razem brzmi: „Where Print Takes Off" (Tam, gdzie zaczyna się druk). Wskazuje ono jak istotne są targi FESPA jako międzynarodowa platforma, związana z prezentacją nowych technologii dotyczących wielkiego formatu, sitodruku i druku na tekstyliach.

Reklama