Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Lekkie oklejanie

Data publikacji: listopad 2013
© Avery Dennison

 

Folie wylewane Avery Dennison 777 dają wiele możliwości wykroju oraz przekonują łatwością oddzielenia materiału wierzchniego od podkładu.

 

Folie wylewane, które znajdują zastosowanie w produkcji grafik samochodowych i okiennych czy reklam zewnętrznych, muszą być łatwe w wycinaniu i aplikacji. Olbrzymie znaczenie ma tu również ich bogata gama kolorystyczna. Co więcej, obecnie produkowane folie nie powinny już zawierać żadnych metali ciężkich, których obecność w składzie tego typu materiałów ma zostać całkowicie zakazana już w 2015 roku. Wszystkie te wymagania spełnia nowy produkt Avery Dennison.

 

Firma Avery Dennison wprowadziła do oferty nowe folie wylewane 777 dostępne w 100 kolorach, całkowicie zgodnych z rozporządzeniem REACH. Folie zostały zaprojektowane, aby zaoferować alternatywę o znacznie zwiększonej wydajności niż konkurencyjne produkty ogólnodostępne na rynku folii ploterowych.

Produkty Premium Avery Dennison charakteryzują się najwyższym stopniem elastyczności i przyczepności wymaganym do zastosowań zarówno na chropowatych, jak i zakrzywionych powierzchniach. Folia wylewana 777 Avery Dennison dostarcza wspaniałych efektów wizualnych i wydajności na najwyższym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny. Nowy produkt jest łatwy w aplikacji, nie wymaga dodatkowego wygładzania i jest dostosowany do wielu typów urządzeń bazujących na komputerowym wykroju.

„Folia wylewana 777 Avery Dennison otwiera nowe możliwości” – komentuje Joanna Wolska-Kinneging, senior product manager Avery Dennison. „Właściciele marek oczekują wysokiego standardu za rozsądną cenę, a to oznacza trwały, stabilny jakościowo produkt w wyjątkowej kolorystyce i wykończeniu. Nasze nowe folie wylewane wyprzedzają bardziej znane kalandrowane folie polimeryczne zarówno pod względem możliwości wykroju, jak i łatwego oddzielenia materiału wierzchniego od podkładu. Są wykonane z elastycznego i ultracienkiego materiału, który idealnie nadaje się do oznakowania pojazdów, grafik okiennych, reklam zewnętrznych, materiałów wspierających sprzedaż i wielu innych aplikacji. W efekcie materiały te zapewniają producentom średniej klasy produktów szeroką gamę zastosowań”.

 

Łatwa w obróbce

Folie wylewane 777 Avery Dennison są dostępne w stu standardowych kolorach i trzech opcjach wykończenia: wysoki połysk, mat i metalik. Wszystkie kolory są w pełni zgodne z rozporządzeniem REACH (regulacja europejska dotycząca bezpiecznego stosowania substancji chemicznych) i charakteryzują się żywotnością nawet do ośmiu lat przy aplikacjach zewnętrznych.

Do produkcji folii zastosowano akrylowy klej permanentny i dobrej jakości materiał podkładowy Kraft, co daje możliwość łatwego wykroju i szybkiego oddzielenia materiału wierzchniego od podkładu. Przetwórcy folii ploterowych mogą w płynny sposób zastąpić obecnie używane folie nową folią wylewaną 777, bez konieczności przeprogramowywania maszyn i urządzeń. Nowy produkt jest objęty programem gwarancyjnym Avery Dennison ICS (Integrated Component System).

 

 

 

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama