Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Kornit o wojnie Izrael-Gaza. Pełne wsparcie dla pracowników i klientów

Ponad 5000 osób straciło do tej pory życie w eskalacji trwającego od dziesięcioleci konfliktu na Bliskim Wschodzie. Dyrektor generalny Kornit Digital, Ronen Samuel, wypowiedział się na temat wpływu wojny między Izraelem a Gazą na działalność firmy i zapewnił, że jego głównym priorytetem jest obecnie wspieranie dotkniętych konfliktem pracowników i klientów. Przemawiając podczas Printing United Expo, wyraził głębokie współczucie i zrozumienie dla sytuacji.

 

Kornit Digital jest jednym z wielu producentów z branży, którzy mają siedzibę lub prowadzą znaczącą działalność w Izraelu. Firma zatrudnia tam około 500 pracowników. Obecnie blisko 70 z nich służy w armii w ramach wsparcia sił rezerwowych, a ponad 10 pracowników ucierpiało lub zostało zamordowanych od początku wojny. Kierownictwo firmy potwierdziło, że ich uwaga jest obecnie w pełni skupiona na pomocy dotkniętym wojną pracownikom. Jednocześnie, Kornit uspokaja swoich klientów – dołożono wszelkich starań, aby partnerzy nie odczuli negatywnego wpływu konfliktu na swoją działalność biznesową. Firma potwierdza, że zapasy części zamiennych i atramentu w regionach poza Izraelem są wystarczające, aby dalej wspierać potrzeby wszystkich klientów. Ponadto potwierdzono, że fabryka atramentu w Izraelu kontynuuje produkcję bez zmian.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama