Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Zrównoważona współpraca

© Antalis

Firma Antalis łączy siły z Reconomy, aby umożliwić konsumentom zarządzanie odpadami w bardziej odpowiedzialny i zrównoważony sposób. Reconomy zrzesza przedsiębiorstwa, instytucje publiczne i organizacje pozarządowe, które angażują się w promocję idei zrównoważonej produkcji oraz konsumpcji. Podejmując współpracę, Antalis oferuje spójne, oparte na wiedzy podejście do odpadów i recyklingu, angażując cały łańcuch dostaw, co zapewni klientom dostęp do aktualnych praktyk w zakresie gospodarowania odpadami, uzyskaniu porad dotyczących ograniczania ilości odpadów i dokonywania bardziej zrównoważonych wyborów produktów, a także w otrzymaniu propozycji bardziej efektywnego gospodarowania odpadami, przy jednoczesnej oszczędności czasu i pieniędzy.

Z siecią ponad 150 wykonawców recyklingu, Reconomy jest wiodącym na rynku dostawcą usług outsourcingu recyklingu i zarządzania zasobami oraz ekspertem w zarządzaniu odpadami z przemysłu poligraficznego. Ponadto koordynuje ponad 12 000 transportów odpadów każdego tygodnia i rocznie zarządza około 3 milionami ton odpadów.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama