Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Zrównoważona współpraca

© Antalis

Firma Antalis łączy siły z Reconomy, aby umożliwić konsumentom zarządzanie odpadami w bardziej odpowiedzialny i zrównoważony sposób. Reconomy zrzesza przedsiębiorstwa, instytucje publiczne i organizacje pozarządowe, które angażują się w promocję idei zrównoważonej produkcji oraz konsumpcji. Podejmując współpracę, Antalis oferuje spójne, oparte na wiedzy podejście do odpadów i recyklingu, angażując cały łańcuch dostaw, co zapewni klientom dostęp do aktualnych praktyk w zakresie gospodarowania odpadami, uzyskaniu porad dotyczących ograniczania ilości odpadów i dokonywania bardziej zrównoważonych wyborów produktów, a także w otrzymaniu propozycji bardziej efektywnego gospodarowania odpadami, przy jednoczesnej oszczędności czasu i pieniędzy.

Z siecią ponad 150 wykonawców recyklingu, Reconomy jest wiodącym na rynku dostawcą usług outsourcingu recyklingu i zarządzania zasobami oraz ekspertem w zarządzaniu odpadami z przemysłu poligraficznego. Ponadto koordynuje ponad 12 000 transportów odpadów każdego tygodnia i rocznie zarządza około 3 milionami ton odpadów.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama