Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Grupa Integart pod skrzydła Antalis. Obopólna korzyść

© Antalis

Firma Antalis podpisała wiążącą umowę przejęcia Grupy Integart, dzięki czemu rozszerzy swoją obecność na szybko rozwijającym się rynku komunikacji wizualnej. Realizacja kontraktu uzależniona jest od spełnienia zwyczajowych warunków, m. in. od uzyskania zgody UOKiK.

 

Grupa Integart, wiodący dystrybutor produktów i rozwiązań dla komunikacji wizualnej z siedzibą w Polsce i z biurami w Czechach i na Słowacji, została założona w 1994 roku. Oferuje szeroką gamę materiałów do druku wielkoformatowego, tekstyliów, rozwiązań do wyposażeń wnętrz, technicznych rozwiązań dla różnych branż oraz materiałów dla branży budowlanej. Przejęcie Grupy Intergart z jej wieloletnim doświadczeniem umożliwi Antalis dywersyfikację dotychczasowej oferty, usprawni realizację planu rozwoju oraz wzmocni pozycję rynkową w Europie Wschodniej. Z kolei Intergart, dzięki dołączeniu do Antalis będzie miało możliwość stać się silniejszym graczem na rynku i rozwinąć ekspansję międzynarodową.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama