Grupa Integart pod skrzydła Antalis. Obopólna korzyść

© Antalis

Firma Antalis podpisała wiążącą umowę przejęcia Grupy Integart, dzięki czemu rozszerzy swoją obecność na szybko rozwijającym się rynku komunikacji wizualnej. Realizacja kontraktu uzależniona jest od spełnienia zwyczajowych warunków, m. in. od uzyskania zgody UOKiK.

 

Grupa Integart, wiodący dystrybutor produktów i rozwiązań dla komunikacji wizualnej z siedzibą w Polsce i z biurami w Czechach i na Słowacji, została założona w 1994 roku. Oferuje szeroką gamę materiałów do druku wielkoformatowego, tekstyliów, rozwiązań do wyposażeń wnętrz, technicznych rozwiązań dla różnych branż oraz materiałów dla branży budowlanej. Przejęcie Grupy Intergart z jej wieloletnim doświadczeniem umożliwi Antalis dywersyfikację dotychczasowej oferty, usprawni realizację planu rozwoju oraz wzmocni pozycję rynkową w Europie Wschodniej. Z kolei Intergart, dzięki dołączeniu do Antalis będzie miało możliwość stać się silniejszym graczem na rynku i rozwinąć ekspansję międzynarodową.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama