Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Dynamiczny rozwój City Digitali. Przestrzeń komunikacyjna z ekranami LED

© Clear Channel Poland

Clear Channel Poland dynamicznie rozwija sieć City Digitali zlokalizowanych w przestrzeni miejskiej. Firma skupia się na dostarczaniu markom jakościowego rozwiązania, którego parametry umożliwiają zasięgową i skuteczną komunikację.

Część portfolio Clear Channel Poland związana z City Digitali notuje najwyższą dynamikę wzrostu przychodów – blisko 120 procentową. Od kwietnia tego roku firma powiększyła swoje portfolio w zakresie ekranów LED o ponad 30 procent, a ich sieć City Digitali obejmuje obecnie 210 nowoczesnych nośników. Ekrany sieci City Digitali Clear Channel Poland zlokalizowane są w punktach komunikacyjnych o największym natężeniu ruchu pieszych, na przykład w hubach komunikacyjnych. Portfolio firmy w tym zakresie obejmuje między innymi ekrany umieszczane na zielonych ekoelektrostacjach, dających możliwość wygodnego ładowania pojazdu prądem z farmy wiatrowej w Darżynie. To efekt współpracy, którą firma nawiązała z Pure City, udostępniając markom rozwiązanie pozwalające na redukcję śladu węglowego. Dzięki nawiązywaniu różnych partnerstw, tylko w sierpniu firmie Clear Channel Poland udało się zwiększyć potencjał zasięgowy o ponad 30 nowoczesnych ekranów LED na ładowarkach samochodowych. Do końca tego roku firma planuje uruchomienie przynajmniej 10 kolejnych nośników tego typu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama