Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

W drodze do perfekcji

 

W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego dla wielu jest już standardem. Jednak można zauważyć sporą różnicę między posługiwaniem się mową Szekspira w stopniu komunikatywnym, a poprawnym korzystaniem z języka w każdej sytuacji. Do osób, które chciałyby uzyskać tę drugą umiejętność zwraca się przeprowadzona w Wielkiej Brytanii kampania billboardowa szkoły językowej Harrogate Learning. Może dziwić lokalizacja, ale w kraju tym jest z pewnością masa osób, dla której angielski jest językiem drugim, a może i kolejnym, więc zgłębianie go może się przydać. Billboardy przedstawiają normalne sytuację ze szkoły językowej zaprezentowane niczym na stockowych zdjęciach. Jednak głowy osób na nich przedstawionych ze standardem nie mają wiele wspólnego. Tułowiom uczestników zajęć doklejono bowiem oblicza królowej Elżbiety I, Williama Szekspira czy Winstona Churchilla. W dymku obok każdej z tych postaci pojawia się hasło „Speak English like an expert”, które z pewnością można odnieść do przedstawionych postaci. One z pewnością znały angielski jak nikt inny. Oby więcej takich pomysłowych kampanii.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama