Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Avery Dennison i Mactac. AD Wrap Center

© Avery Dennison

Avery Dennison we współpracy z Mactac ogłosiły uruchomienie AD Wrap Center. Nowa platforma to centrum online, które pomoże klientom obu firm opanować i udoskonalić umiejętności oklejania materiałami Avery Dennison i Mactac.

AD Wrap Center pozwoli zainteresowanym na zarezerwowanie tematycznego szkolenia z oklejania w jednym z centrów szkoleniowych rozmieszczonych w całej Europie, udostępni szczegółowe informacje na temat każdego szkolenia oraz zapewni możliwość nawiązania kontaktu z siecią wyspecjalizowanych trenerów. Serwis posiada również obszerną bibliotekę wypełnioną treściami edukacyjnymi o różnym poziomie zaawansowania a w tym wnikliwe i dogłębne samouczki, w których trenerzy przeprowadzą użytkownika od planowania projektu przez przygotowanie powierzchni, projektowanie cyfrowe, cięcie i unikalne techniki zarówno dla pojazdów osobowych, jak i użytkowych, aż po porady i triki dotyczące oklejania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama