Avery Dennison i Mactac. AD Wrap Center

© Avery Dennison

Avery Dennison we współpracy z Mactac ogłosiły uruchomienie AD Wrap Center. Nowa platforma to centrum online, które pomoże klientom obu firm opanować i udoskonalić umiejętności oklejania materiałami Avery Dennison i Mactac.

AD Wrap Center pozwoli zainteresowanym na zarezerwowanie tematycznego szkolenia z oklejania w jednym z centrów szkoleniowych rozmieszczonych w całej Europie, udostępni szczegółowe informacje na temat każdego szkolenia oraz zapewni możliwość nawiązania kontaktu z siecią wyspecjalizowanych trenerów. Serwis posiada również obszerną bibliotekę wypełnioną treściami edukacyjnymi o różnym poziomie zaawansowania a w tym wnikliwe i dogłębne samouczki, w których trenerzy przeprowadzą użytkownika od planowania projektu przez przygotowanie powierzchni, projektowanie cyfrowe, cięcie i unikalne techniki zarówno dla pojazdów osobowych, jak i użytkowych, aż po porady i triki dotyczące oklejania.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama