Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Düsseldorf

01-04.02.2022 · ISE, Amsterdam

16-18.02.2022 · RemaDays, Nadarzyn

31-05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Targi ISE w Barcelonie

ISE, najważniejsze targi dla branży Digital Signage, podtrzymują nadal decyzję organizacji targów. Dodatkowo podały środki bezpieczeństwa gości i wystawców wydarzenia, które zostaną wdrożone dla spełnienia panujących restrykcji powiązanych z koronawirusem. Jednocześnie, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oceniła według własnych kryteriów ogólne ryzyko przeniesienia i dalszego rozprzestrzeniania się COVID-19 na ISE 2021, określając je jako niskie. Ocena ta uwzględnia czynniki wpływające na ryzyko związane z wydarzeniem oraz specjalnie opracowane środki bezpieczeństwa.

Szczegółowe środki bezpieczeństwa, które zostaną wdrożone na targach, są dostępne w formie kompleksowego zestawu wytycznych, które można znaleźć w przewodniku „A Guide to Safe Exhibiting”, opublikowanym przez organizatora targów, firmy Integrated Systems Events.

 „Mieliśmy wiele pytań od wystawców i innych osób na temat tego, jak utrzymująca się sytuacja wpłynie na targi ISE 2021. Przewodnik dla bezpiecznego wystawiania wyjaśnia zmiany, które my i nasi wystawcy musimy wprowadzić, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wydarzenia. Sytuacja zmienia się dynamicznie, dlatego będziemy nieustannie aktualizować przewodnik, jeśli będą wymagane jakiekolwiek zmiany w strategii.” - dodaje Mike Blackman, dyrektor zarządzający Integrated Systems Events.

Targi mają odbywać się w tym  roku w Barcelonie na tamtejszych terenach targowych od 2 do 5 lutego 2021 roku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

„Odwilż”, słońce i przejaśnienia!!!

Po pandemicznym „zamrożeniu” i spowolnieniu branży związanej z komunikacją wizualną właśnie następuje przełom! Widać „odwilż” oraz nowe możliwości, a także nowe wyzwania, które teraz przed branżą stoją. W niniejszym numerze VISUAL COMMUNICATION – jako partner medialny – skupiamy się na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku „Warsaw Rema Extra”, które odbywają się w dniach 15-17. września.

Reklama