Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Targi ISE w Barcelonie

ISE, najważniejsze targi dla branży Digital Signage, podtrzymują nadal decyzję organizacji targów. Dodatkowo podały środki bezpieczeństwa gości i wystawców wydarzenia, które zostaną wdrożone dla spełnienia panujących restrykcji powiązanych z koronawirusem. Jednocześnie, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oceniła według własnych kryteriów ogólne ryzyko przeniesienia i dalszego rozprzestrzeniania się COVID-19 na ISE 2021, określając je jako niskie. Ocena ta uwzględnia czynniki wpływające na ryzyko związane z wydarzeniem oraz specjalnie opracowane środki bezpieczeństwa.

Szczegółowe środki bezpieczeństwa, które zostaną wdrożone na targach, są dostępne w formie kompleksowego zestawu wytycznych, które można znaleźć w przewodniku „A Guide to Safe Exhibiting”, opublikowanym przez organizatora targów, firmy Integrated Systems Events.

 „Mieliśmy wiele pytań od wystawców i innych osób na temat tego, jak utrzymująca się sytuacja wpłynie na targi ISE 2021. Przewodnik dla bezpiecznego wystawiania wyjaśnia zmiany, które my i nasi wystawcy musimy wprowadzić, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wydarzenia. Sytuacja zmienia się dynamicznie, dlatego będziemy nieustannie aktualizować przewodnik, jeśli będą wymagane jakiekolwiek zmiany w strategii.” - dodaje Mike Blackman, dyrektor zarządzający Integrated Systems Events.

Targi mają odbywać się w tym  roku w Barcelonie na tamtejszych terenach targowych od 2 do 5 lutego 2021 roku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama