Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Targi ISE w Barcelonie

ISE, najważniejsze targi dla branży Digital Signage, podtrzymują nadal decyzję organizacji targów. Dodatkowo podały środki bezpieczeństwa gości i wystawców wydarzenia, które zostaną wdrożone dla spełnienia panujących restrykcji powiązanych z koronawirusem. Jednocześnie, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oceniła według własnych kryteriów ogólne ryzyko przeniesienia i dalszego rozprzestrzeniania się COVID-19 na ISE 2021, określając je jako niskie. Ocena ta uwzględnia czynniki wpływające na ryzyko związane z wydarzeniem oraz specjalnie opracowane środki bezpieczeństwa.

Szczegółowe środki bezpieczeństwa, które zostaną wdrożone na targach, są dostępne w formie kompleksowego zestawu wytycznych, które można znaleźć w przewodniku „A Guide to Safe Exhibiting”, opublikowanym przez organizatora targów, firmy Integrated Systems Events.

 „Mieliśmy wiele pytań od wystawców i innych osób na temat tego, jak utrzymująca się sytuacja wpłynie na targi ISE 2021. Przewodnik dla bezpiecznego wystawiania wyjaśnia zmiany, które my i nasi wystawcy musimy wprowadzić, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wydarzenia. Sytuacja zmienia się dynamicznie, dlatego będziemy nieustannie aktualizować przewodnik, jeśli będą wymagane jakiekolwiek zmiany w strategii.” - dodaje Mike Blackman, dyrektor zarządzający Integrated Systems Events.

Targi mają odbywać się w tym  roku w Barcelonie na tamtejszych terenach targowych od 2 do 5 lutego 2021 roku.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama