Różowy październik. Wspólna kampania Alivia i AMS

 

Onkofundacja Alivia i AMS ruszają z październikową kampanią na rzecz profilaktyki i diagnostyki raka piersi. W ramach działań, w największych miastach Polski, wyemitowanych zostanie ponad 3 miliony treści edukacyjnych. 

System Digital OOH jest jednym z fundamentów strategii rozwoju AMS, lidera rynku reklamy outdoorowej w Polsce. Jednym ze źródeł przewag tego systemu jest możliwość emisji nie tylko reklam, lecz również wartościowego kontentu. W kampanii realizowanej wspólnie z Onkofundacją Alivia spotykają się dwa kluczowe dla AMS aspekty: innowacyjne, cyfrowe rozwiązania komunikacyjne i działania z obszaru społecznej odpowiedzialności. Wykorzystując trzy kanały systemu DOOH – Digital Citylighty w wiatach przystankowych, nośniki Move TV w sieci klubów fitness premium oraz Digital Indoor w galeriach i centrach handlowych, AMS wyemituje treści edukacyjne skierowane do kobiet. Ich celem jest zachęcenie do profilaktyki i badania piersi. Działania AMS i Alivii to łącznie ponad 3,2 mln emisji na przeszło 1,8 tysiąca ekranów. Tylko na samych Digital Citylightach dziennie pojawi się 19 godzin materiału związanego z tą kampanią. Wspólną kampanią Onkofundacja Alivia i AMS chcą zwrócić uwagę Polek na znaczenie badań profilaktycznych we wczesnym wykrywaniu raka piersi, a także ogrom potrzeb związanych z nowoczesnym leczeniem onkologicznym. 

 

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama