Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Fespa nie zwalnia tempa

© Fespa

Targi Fespa Global Print Expo i European Sign Expo 2022 już za nami! W czasie, gdy wystawcy targowi i odwiedzający to wydarzenie łapią oddech po czterech dniach intensywnych wrażeń, pełnych technologicznych innowacji i innych dodatkowych atrakcji, organizatorzy zapowiedzieli terminy kolejnych edycji targów. W 2023 roku imprezy odbędą się w dniach 23-26 maja w Messe Munich w Niemczech - miejscu, w którym wcześniej odbywały się targi Fespa, tj. w latach 1999, 2005, 2010, 2014 i 2019. W kolejnym roku wystawy odbędą się wczesną wiosną w Centrum Wystawowym RAI w Amsterdamie w dniach 19-22 marca. Amsterdam ma również bardzo dobre wyniki jako miejsce organizacji targów Fespa - gościł już wystawców i odwiedzających to wydarzenie w latach 2006, 2009, 2016 i 2021. „Cieszymy się, że mamy ustalone daty naszych kolejnych dwóch flagowych imprez w Europie i że wracamy do miejsc, które są sprawdzone przez naszych wystawców i odwiedzających. Zarówno Messe Munich, jak i RAI Amsterdam oferują światowej klasy obiekty wystawiennicze, które są cenione przez naszych dostawców i kontrahentów. Z kolei dla zwiedzających te europejskie miasta są doskonałym miejscem pod względem dogodnych połączeń lotniczych, kolejowych i drogowych, a szeroki wybór miejsc noclegowych i opcji zakwaterowania sprawia, że wizyta jest przyjemna i przystępna cenowo” - podkreśla Michael Ryan, dyrektor Fespa Global Print Expo. W ramach imprezy w 2024 roku odbędzie się również Sportswear Pro, wydarzenie poświęcone produkcji i zdobieniu odzieży sportowej i rekreacyjnej.

Organizatorzy targów poinformowali także o całkiem nowym wydarzeniu, poświęconemu wyłącznie oklejaniu pojazdów, instalacji winyli i detailingowi. Wydarzenie o nazwie Wrap Fest odbędzie się po raz pierwszy w dniach 26-27 kwietnia 2023 roku na torze wyścigowym Silverstone w Northamptonshire w Wielkiej Brytanii, kultowym miejscu rozgrywania Grand Prix Wielkiej Brytanii. Na Wrap Fest zaproszeni zostaną profesjonaliści z branży car-wrappingu, detailingu, zespoły wyścigowe i specjaliści z branży motoryzacyjnej, a także drukarnie i producenci oznakowania. Impreza inauguracyjna będzie obejmować wystawę, konferencję edukacyjną, praktyczne sesje szkoleniowe i warsztaty, a także konkurs World Wrap Masters.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama