API Foilmakers. Nowy wzornik internetowy

© API Folimakers

Firma API Foilmakers ma nowy, dostępny online wzornik. Narzędzie ma być wsparciem dla wszystkich podmiotów uczestniczących w procesie wyboru, wdrożenia i bieżącego stosowania różnych materiałów, także w kontekście trudnych aplikacji.

Wersja online zapewnia zupełnie nową przestrzeń do działania. Wzornik został przygotowany ze szczególną starannością, tak by kolorystyka folii widziana na różnych urządzeniach przenośnych w jak największym stopniu odpowiadała rzeczywistej barwie danego materiału. Zespół projektantów odpowiedzialnych za jego stworzenie zadbał o każdy szczegół oraz dokładność odwzorowania folii, także tych trudnych do zobrazowania w trybie online np. metalizowanych, błyszczących, złotych/srebrnych czy uwzględniających efekty lustra. Firma chce, aby poza funkcją czysto informacyjną, wzornik stał się źródłem inspiracji dla wielu właścicieli marek, projektantów opakowań i etykiet.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama