Globalna dostępność. ReTac Clear PET

© Drytac

Firma Drytac ogłosiła globalną dostępność folii ReTac Clear PET niezawierającej PVC. Początkowo materiał wprowadzony został wyłącznie na rynek w Ameryce Północnej. Obecnie jego dostępność została rozszerzona na Wielką Brytanię i Europę.

 

ReTac Clear PET, przezroczysta folia PETo grubości 3,0 mil (75 µ) z przezroczystym klejem ReTac, stanowi część popularnej gamy rozwiązań ReTac firmy Drytac. Została ona opracowana specjalnie z myślą o środowisku i jest idealna do grafiki okiennej, ściennej i blatowej POP, handlu detalicznego i hotelarstwa. Folię można nakładać na wszystkie płaskie i proste oraz zakrzywione powierzchnie. Instalacja jest bezproblemowa, ponieważ folia nie wymaga użycia wody. Ponadto po ściągnięciu nie pozostawia na oklejonej powierzchni żadnych pozostałości. Nadająca się do zadruku zarówno na maszynach lateksowych, jak i UV, folia ReTac Clear PET jest dostępna w rolkach o szerokości do ok. 137 cm. Z jednej strony jest pokryta usuwalnym klejem ReTac, zabezpieczonym silikonowanym papierem antyadhezyjnym typu kraft. Dzięki trwałości wewnątrz i na zewnątrz wynoszącej do aż 5 lat, ReTac Clear PET oferuje trwałe rozwiązanie, które można łatwo nakładać, repozycjonować i usuwać bez uszkodzenia powierzchni lub utraty przyczepności.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama