Sharp/NEC na ISE 2023. Experience a ‘lasting vision’

© Sharp NEC Display Solutions Europe

Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentował najnowsze technologie wyświetlania obrazu na targach ISE 2023 w Barcelonie. Sharp/NEC przedstawił szersze portfolio i ekspercką wiedzę dwóch wiodących japońskich marek pod jednym szyldem. Odwiedzający mieli okazję przekonać się, jak firma realizuje hasło przewodnie Experience a ‘lasting vision’ – prezentując niezawodność, trwałość i wysoką jakość swoich produktów i usług, które przynoszą użytkownikom benefity przez lata.

 

Do najważniejszych atrakcji na stoisku Sharp/NEC należały najnowsze technologie wizualne dla scenariuszy control room, rozwiązanie dvLED, technologie wizualne do spotkań i współpracy w hybrydowych środowiskach pracy, a także elastyczne, łatwe do wdrożenia i skalowalne rozwiązania dla systemów Digital Signage oraz najnowsze technologie projekcji laserowej wyposażone w narzędzia do profesjonalnej instalacji i kompleksowe rozwiązania AV prezentowane z partnerami firmy (Abstracta, AirServer, Bose Pro, FlatFrog, Huddly, Neat oraz Cisco Webex).

Targi dały możliwość spotkania z partnerami i klientami, aby omówić aktualne trendy, a także wyzwania i możliwe rozwiązania, jak również otrzymać ich opinie na temat najważniejszych rozwiązań prezentowanych na wydarzeniu w Barcelonie.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama