Kalendarium

01-03.02.2023 · RemaDays, Nadarzyn

23-26.05.2023 · FESPA, Monachium

05-07.09.2023 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Durst Group na Fespa 2023. Innowacje z południowego Tyrolu

© Durst Group

Durst Group, producent zaawansowanych technologii do druku cyfrowego, zaprezentuje najnowsze systemy do w pełni zautomatyzowanego i opłacalnego druku wielkoformatowego na targach Fespa w Monachium. Jednym z nich jest 360 Production Excellence.

 

Branża poligraficzna obecnie koncentruje się na automatyzacji, zrównoważonym rozwoju i rentowności produkcji. Oferta Durst doskonale wpisuje się w te założenia. Na targach firma zaprezentuje między innymi instalację do bezobsługowej produkcji poligraficznej, ofertę atramentów na bazie wody oraz UV-LED, najszybszy jak dotąd ploter typu roll-to-roll, zaawansowane oprogramowania do druku cyfrowego oraz rozwiązania dla proaktywnej obsługi klienta.

 

Więcej niż stoisko

Firma planuje również zaoferować gościom targów serwis transportowy do swojej siedziby głównej w Brixen we Włoszech. W ten sposób chce zaprezentować szerszej publiczności całe portfolio wielkoformatowych maszyn drukujących P5, a także inne rozwiązania segmentowe znajdujące się w siedzibie. Jedno z urządzeń, obecnie w fazie produkcji, będzie można zobaczyć nawet bliżej – model P5 500 znajduje się w Escher Digitaldruck, które leży niecałą godzinę drogi od miejsca targów. W samym Monachium firma również przygotowała parę miłych niespodzianek: planowane jest otwarcie Durst Lounge, czyli miejsca do dyskusji, relaksu i delektowania się południowotyrolskim poczęstunkiem.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Komunikacja wizualna na wojnie i obok wojny

Wojna – niespodziewana i szokująca agresja Rosji na Ukrainę. Gdy próbuję nieco uspokoić głowę, staram się także stawiać pytania o rolę komunikacji wizualnej w tym trudnym czasie bombardowań i ostrzeliwań ukraińskich miast. Każda wojna wynajduje wszak własną komunikację, osobny wizualny język, znamienny tylko dla danego konfliktu. W tym wypadku to przede wszystkim owo tajemnicze i wieloznaczne „Z” na rosyjskich pojazdach bojowych, nazywane już dziś...

Reklama