Kampania zasięgowa 3D. Red Bull z dodatkowym wsparciem

© AMS

 

AMS zrealizowało w maju pierwszą zasięgową kampanię wideo z efektem 3D. Spot przygotowany dla marki Red Bull promował linię produktów pod hasłem „Summer edition” i dotarł do odbiorców z 20 aglomeracji na terenie całej Polski.

 

Efekt trójwymiarowej emisji spotów reklamowych to dodatkowe możliwości, które przyciągają uwagę odbiorców. Głębia obrazu 3D to iluzja optyczna, zaprojektowana tak, aby była widoczna z każdego miejsca przed ekranem. Pełnię możliwości wideo z efektem 3D można zobaczyć na nośnikach Digital Indoor w galeriach handlowych, które są dostępne w ofercie AMS w ponad 22 aglomeracjach. „Wykorzystanie efektu 3D w kampanii Red Bull na DOOH wprowadza swobodę operowania perspektywą i angażuje odbiorców, którzy zyskują wrażenie napoju „wychodzącego” poza ramy ekranu. Dzięki temu reklamowany produkt staje się jeszcze bardziej realny, na wyciągnięcie ręki konsumenta, dokładnie tak, jak w prawdziwym świecie” podkreślił Tomasz Muraszko, dyrektor działu marketingu operacyjnego i strategii oferty w AMS.

 

 

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama