Rozwiązania inkjetowe na RemaDays. Kompleksowa oferta Agfa

 

Agfa na tegorocznych targach RemaDays zaprezentowała ofertę z obszaru przemysłowego druku inkjetowego. Goście odwiedzający stanowisko mogli zobaczyć próbki wydruków i przedmiotów zadrukowanych na maszynach z oferty producenta, m.in. z serii Jeti Tauro, Inca Onset i Anapurna.

Targi były pierwszą, lokalną imprezą branżową, na której Agfa zaprezentowała się jako właściciel marki Inca Digital Printers. Dzięki przejęciu Agfa znacząco wzmocniła się ofertę w obszarze wysokowydajnej produkcji w wielkim i superwielkim formacie, a maszyny z serii Onset uzupełniły natywne modele Jeti Tauro.

 
Bogata oferta stoiskowa

Agfa zaprezentowała na swoim stanowisku szereg maszyn ze swojego podstawowego portfolio. Goście pomogli zobaczyć m.in. wyróżniony kilkoma nagrodami Pinnacle wysokonakładowy ploter hybrydowy Jeti Tauro H3300 UHS LED, ploter Jeti Tauro LED, ploter Inca Onset X3 HS, czy ploter sublimacyjny „z roli na rolę Avinci” XC3200, również wyróżniony przez Printing United Alliance. Wszystkie urządzenia są sterowane systemem workflow – Asanti, który został stworzony do zarządzania produkcją wielkoformatową.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama