Warsztaty laserowe z Colop Polska. Czerwcowa Akademia Laserowa

Jeszcze przed okresem urlopowo-wakacyjnym Colop Polska organizuje warsztaty laserowe w ramach cyklicznych wydarzeń Akademii Lasera. Jedna z edycji odbędzie się Gdańsku, dzięki czemu wszyscy zainteresowani, którzy są z północnych rejonów Polski będą mogli skorzystać z tej atrakcyjnej lokalizacji. Dodatkowo podczas warsztatów zorganizowany zostanie konkurs ze zdobytej podczas szkolenia wiedzy. Na zwycięzcę czekać będzie cenna nagroda.

 

© Colop Polska

Firma Colop Polska zorganizowała już ponad 100 edycji warsztatów, które prowadzone są od 2007 roku. We wszystkich warsztatach, które odbyły się do tej pory łączna ilość uczestników przekroczyła już 1700 kursantów. Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy Colop Polska w Bytomiu lub „wyjazdowo” w różnych regionach Polski.

Uczestnicy poprzednich edycji szkolenia mieli okazję do pogłębienia i ugruntowania wiedzy na temat urządzeń laserowych, ich możliwości i potencjału wykorzystania oraz materiałów przeznaczonych do obróbki laserowej. Dla części z uczestników była to zupełnie nowa wiedza i doświadczenie. Uczestnicy byli pod wrażeniem najnowszych ciekawostek i "zagwozdek" oraz nowinek technicznych, które usprawniają pracę przy laserze. Specjaliści z Działu Technologii Laserowych firmy Colop Polska zadbali, aby przekazać zainteresowanym zarówno wiedzę teoretyczną oraz wskazać jak doskonalić umiejętności praktyczne.

 

Najbliższe edycje szkoleń  są zaplanowane w terminach:

  • 13 - 14 czerwca 2024 w Gdańsku – hotel Bonum

  • 27 - 28 czerwca 2024 w Bytomiu - w siedzibie firmy w Bytomiu

Organizatorzy dla każdego gościa Akademii przygotowali torbę materiałową sygnowaną logo Universal Laser Systems, zawierającą m.in. zestawy próbek materiałów, formularz promocyjny uprawniający do zakupu materiałów w atrakcyjnej cenie, a także personalizowany

certyfikat. Podczas szkolenia jego uczestnicy mają zagwarantowany poczęstunek kawowy i lunchowy.

 

Formularz rejestracyjny jest dostępny TUTAJ.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Małe kroczki dla wspólnego dobra

Obecne czasy stają się coraz bardziej burzliwe i niespokojne. W takiej epoce także komunikacja wizualna staje w obliczu sytuacji, w której powinna za każdym razem od nowa przemyśliwać swoją rolę, by dążyć do ulepszenia świata. Zdaję sobie w pełni sprawę z naiwności tego postulatu, lecz mimo wszystko sądzę, że pozostaje on ważny, a może wręcz kluczowy. Z najnowszego numeru VISUAL COMMUNICATION, dowiecie się zatem między innymi....

Reklama