Kalendarium

17-18.09.2020 · Retail Summit, Warszawa

18-20.11.2020 · Fast Textile, Nadarzyn

24-26.11.2020 · InPrint, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

10-12.02.2021 · RemaDays, Nadarzyn

Wizualizacja Envision

 

Firma SNA Displays, zajmująca się projektowaniem i tworzeniem rozwiązań Led, uruchomiła narzędzie do wizualizacji, które pozwala wirtualnie projektować i wyświetlać projekty w różnych środowiskach. Envsion to nowe interaktywne narzędzie online, które zostało stworzone dla potencjalnych klientów SNA Displays i ich sieci partnerskiej, ale jest również dostępne dla każdego, kto rozważa wykorzystanie cyfrowych mediów do kształtowania przestrzeni, od konsultantów audiowizualnych, architektów, do programistów i projektantów. W programie znajdują się przede wszystkim produkty i specyfikacje firmy, jednak nie jest to przeszkodą dla swobodnego projektowania i sprawdzenia, jak dany projekt prezentuje się w danym miejscu, by potem ewentualnie znaleźć innego dostawcę rozwiązań typu Led. Nowy program może być używany jako pomoc przy wyborze produktów firmy, pozwalając użytkownikom wybierać produkty zewnętrzne z linii Empire i produkty wewnętrzne z linii Bold i Brilliant. W ramach każdej linii produktów użytkownicy mogą wybierać rozmiary modułów Led o różnym rozstawie pikseli oraz zmieniać rozmiar wyświetlacza w modelu trójwymiarowym. Standardowe dostępne środowiska programu obejmują lobby biurowe, powierzchnie handlowe, sale konferencyjne, kasyna, fasady budynków, znaki oraz możliwe do wyskalowania budynki hotelowe i biurowe. Oprócz możliwości dostosowania środowiska, użytkownicy mogą wybierać spośród szeregu wstępnie załadowanych treści, a nawet przesyłać zdjęcia lub filmy w celu dostosowania konfiguracji. Dodatkowo posiadają oni możliwość wydrukowania makiety ze wszystkimi odpowiednimi specyfikacjam. Urządzenie umożliwia również klientom wycenę bezpośrednio z wizualizacji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Targi drupa przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi drupa i Interpack. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha.

Reklama